Home Forum
Dobro došli, gost
Diskusija o epilepsiji

Anketa: Da li krijete epilepsiju?

Da Bez glasa 0%
Ne 1 100%
Ukupan broj glasača:1
Možete učestvovati u ovoj anketi iako niste prijavljeni.
  • Strana
  • 1

TEMA: Anketa

Anketa pre 12 godina, 5 meseci #74

  • MarijanaM
Interesuje me da li krijete epilepsiju ili otvoreno pricate o njoj.
Srela sam puno ljudi koji se ustrucavaju da govore o napadima cak i u cekaonicama gde nam je svima to zajednicka tema/muka. Cula sam od nekih ljudi da samo najbolji drug/drugarica znaju za epilepsiju. Uostalom, ako epilepticar ne dobija napade bilo gde, na javnim mestima, vec samo kod kuce nema razloga da prica o svojoj 'falinci'. Ljudi se stide.
Da li si i ti medju njima?
Ja ne mogu da predosetim napad i uvek kazem ljudima sta da preduzmu ako do njega dodje. Nikada nisam videla dobar razlog zbog kog bih je krila. Ne osecam se manje vrednom od ljudi koji je nemaju.
Novembar je mesec posvecen epilepsiji sirom sveta. Samo se kod nas to ne zna.
Siris li ti tu vest, podizes li svest okoline o svom problemu ili se tesis spiskom besmrtnih epilepticara koji su u slobodno vreme, izmedju napada stvarali ono po cemu su ostali zapamceni?
  • Strana
  • 1
Vreme za pravljenje stranice: 0.07 sekundi

Webinari na Internetu

Predvideli smo da se svakog trećeg četvrtka, sa početkom u 12 časova, u mesecu stručnoj i naučnoj neurološkoj javnosti Srbije obrate naši eminentni stručnjaci i predavači sa temama koje su aktuelne i koje zaokupljaju neurološku profesionalnu i istraživačku znatiželju kod nas i u svetu.
Webinari će se održavati u formi kratkih predavanja (20 minuta sa dodatnih 5 minuta za pitanja) u kojoj će auditorijum sačinjavati lekari na specijalizaciji na našoj klinici. Detaljnije na ovom linku.

 

Stručni radovi u periodu od 1981. do 2016.

Spisak stručnih radova zaposlenih na Klinici za neurologiju u periodu od 1981. godine do današnjih dana. Spisak možete pogledati ovde.