Home Forum
Dobro došli, gost
Diskusija o zravstvu Srbije u celini
  • Strana
  • 1

TEMA: GDE SE OBRATITI?

GDE SE OBRATITI? pre 10 godina, 10 meseci #549

  • andreita
VECE SVIMA....MOJ SUPRUG IMA TEGOBE,KOJE LEKARI NEMORI OTKRITI STA JE.IMA TRNJENJE U LEVOJ STRANI TELA.GLAVA..RUKA NOGA... RADJENA SVA MOGUCA ISPITIVANJIMA,I PO REZULTATIMA SVE U NORMALI.PRVA MR.POKAZALA DA JE SVE U REDU,A NA DR DEGENERACIJU VRATNIH PRSLJENOVA.Alekar je sumnjao a multiplu sklerozu,al je Bogu hvala to odbacio.kako kaze ''znam sta mu nije,ali nemam pojma sta jeste''...tako reci nas iskulirao.lekarska komisija odbila uput za bg KOD DOKTORA Stojisavlljevica,jer kako kazu vec su mu odobrili za NS odakle su ga poslali kuci jer rekose imate bolnicu vasu u Sm..... kome se obratiti pa makar i privatno,jer 6 meseci stojimo tako u mestu....

Odg: GDE SE OBRATITI? pre 10 godina, 10 meseci #550

  • andreita
mlad covek 32 god,imamo malo dete.svaki dan mu stanje drugacije,sve mu gore..nekoliko puta se desilo da nemoze da stane na noge,tek nakon sto hitna dodje dobije injekciju polako popusta.Zao mi da ga gledam kako pada u depresiju jer kaze lekari mu ne veruju kad im govori..a ne znam kako mu pomoci,gde se obratiti?
  • Strana
  • 1
Vreme za pravljenje stranice: 0.05 sekundi

Webinari na Internetu

Predvideli smo da se svakog trećeg četvrtka, sa početkom u 12 časova, u mesecu stručnoj i naučnoj neurološkoj javnosti Srbije obrate naši eminentni stručnjaci i predavači sa temama koje su aktuelne i koje zaokupljaju neurološku profesionalnu i istraživačku znatiželju kod nas i u svetu.
Webinari će se održavati u formi kratkih predavanja (20 minuta sa dodatnih 5 minuta za pitanja) u kojoj će auditorijum sačinjavati lekari na specijalizaciji na našoj klinici. Detaljnije na ovom linku.

 

Stručni radovi u periodu od 1981. do 2016.

Spisak stručnih radova zaposlenih na Klinici za neurologiju u periodu od 1981. godine do današnjih dana. Spisak možete pogledati ovde.