Home Forum
Dobro došli, gost
Diskusija o Multipla sklerozi

TEMA: Pitanje

Odg: Pitanje pre 12 godina, 5 meseci #93

  • draganstojicevic
Na zalost, dokazi ne postoje, a rezultati, koliko vidim, izostaju.
Srdaca pozdrav
Dr med. Dragan Stojicevic

Odg: Pitanje pre 12 godina, 5 meseci #94

  • CCSVI
draganstojicevic napisao/la:
Na zalost, dokazi ne postoje, a rezultati, koliko vidim, izostaju.
Srdaca pozdrav
Dr med. Dragan Stojicevic



Poštovani doktore,

zahvaljujemo Vam se, jer ste Vi jedna od retkih osoba, da ne kažemo, neurologa, koja je našla za shodno da nam se obrati. Obraćali smo se Vašim kolegama, nudili kao Udruženje da obavimo sastanak, razgovaramo, predočimo naša iskustva, međutim niko nije hteo ni da čuje.
Ipak, smatramo da niste u pravu kada kažete da dokazi ne postoje, a još manje da rezultati izostaju. Uputićemo Vas na sledeći link

ccsvi.sibilarea.com/index.php?PHPSESSID=...4f4cc&board=10.0

gde možete pročitati iskustva pacijenata koji su prošli ovu intervenciju. Svi izveštaji su potpisani imenom i prezimenom pacijenata tako da je njihova verodostojnost lako proverljiva. Nadamo se da ćete posle pregleda ovih izveštaja bar za malo revidirati Vaš stav po ovom pitanju.

S poštovanjem,
CCSVI Alijansa
Poslednja izmena: pre 12 godina, 5 meseci od .

Odg: Pitanje pre 12 godina, 5 meseci #95

  • CCSVI
Poslednja izmena: pre 12 godina, 5 meseci od . Razlog: bez razloga

Odg: Pitanje pre 12 godina, 5 meseci #99

  • draganstojicevic
Sve to stoji, ali ja i dalje nisam ubedjen.
Za dobru studiju potrebno je po nekoliko desetina hiljada pozitivnih slucajeva.

Odg: Pitanje pre 12 godina, 5 meseci #100

  • CCSVI
draganstojicevic napisao/la:
Sve to stoji, ali ja i dalje nisam ubedjen.
Za dobru studiju potrebno je po nekoliko desetina hiljada pozitivnih slucajeva.


Doktore,
pa zar ne vidite da Vaše kolege pokušavaju na sve načine da spreče da se dođe do rezultata? Zar ne vidite šta pacijenti govore? Zar ne vidite da mi pacijenti vapimo za pomoć?

Odg: Pitanje pre 12 godina, 4 meseci #104

  • CCSVI
www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/bio-sam-...ke-mafije-162458.php


Kažu da će se nastaviti i to u još mnogim novinama i VMA je tek početak. A pacijenti od MS besni, razočarani, šikanirani... ja bih se zamislila šta sve može da se objavi.
Vreme za pravljenje stranice: 0.09 sekundi

Webinari na Internetu

Predvideli smo da se svakog trećeg četvrtka, sa početkom u 12 časova, u mesecu stručnoj i naučnoj neurološkoj javnosti Srbije obrate naši eminentni stručnjaci i predavači sa temama koje su aktuelne i koje zaokupljaju neurološku profesionalnu i istraživačku znatiželju kod nas i u svetu.
Webinari će se održavati u formi kratkih predavanja (20 minuta sa dodatnih 5 minuta za pitanja) u kojoj će auditorijum sačinjavati lekari na specijalizaciji na našoj klinici. Detaljnije na ovom linku.

 

Stručni radovi u periodu od 1981. do 2016.

Spisak stručnih radova zaposlenih na Klinici za neurologiju u periodu od 1981. godine do današnjih dana. Spisak možete pogledati ovde.