Home Aktuelnosti Arhiva Belgrade Neuropathy Update
Belgrade Neuropathy Update

II simpozijum o neuropatijama sa međunarodnim učešćem
11-12. maj 2018.

Vreme održavanja: 11-12. maj 2018.
Mesto održavanja: Srpska akademija nauka i umetnosti, Knez Mihailova 35, Beograd
Organizatori sastanka: Internacionalno udruženje za periferni nevni sistem (PNS) i Sprsko udruženje za periferni nervni sistem (SUPNS) u okviru Društva neurologa Srbije

Kontakt sa lokalnim organizacionim odborom i agencijom: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli , Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Registracija: Od 1.2.2018. do početka Simpozijuma za sve učesnike će se sprovoditi onlajn registracija putem linka: http://www.astratravel.rs/neuropathyupdate.php.

Predavači mogu izlagati svoje prezentacije na srpskom ili engleskom. Ukoliko se odlučite da prezentujete na srskom jeziku, slajdovi moraju biti na engleskom.

Kotizacija: 100 € (u dinarskoj protvivrednosti)
Troškovi kotizacije obuhvataju:
Koktel dobrodošlice 10.5.2018.
Svečana večera 11.5.2018.
Prisustvo svim predavanjima 11-12.5.2018.
Dva ručka i kafe pauze 11-12.5.2018.
Štampani program simpozijuma, kao i publikacija i USB sa autorskim prezentacijama.

Uputstvo autorima prezentacija:
Autori predavanja treba da pošalju svoje prezentacije najkasnije do 31.3.2018. na email adresu Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli .
Prezenteri prikaza slučajeva treba da pošalju svoja predavanja do 20.3.2018. na imejl adresu Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli . Ukoliko nemate svoje pacijente koje biste prezentovali, slobodno nam se obradite što pre.

Simpozijum će biti akreditovan od strane Zdravstvenog saveta Srbije. Sertifikate za učešće na Simpozijumu učesnici će dobiti neposredno nakon završetka Simpozijuma.

Organizacioni odbor

• Prof. dr Zorica Stević, Klinika za neurologiju KCS, Medicinski fakultet, Beograd, Srbija
  • Prof. dr David Cornbalth, Johns Hopkins School of Medicine, Baltimore, SAD
  • Prof. dr Eduardo Nobille-Orazio, IRCCS Istituto Clinico Humanitas, University of Milan, Italija