Home Aktuelnosti Arhiva Predavanja - Prof Angelo Quaratrone
Predavanja - Prof Angelo Quaratrone

Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da će gost Klinike za neurologiju i Medicinskog fakulteta biti, Prof Angelo Quartarone

(Department of Neurosciences, University of Messina, Italy) koji će održati dva predavanja:

1. “Pathophysiology of primary dystonias” – slušaonica Klinike za neurologiju (16.12.2014. godine u 12 časova), i
  2. “DTI tractography in neurosciences” – velika sala Dekanata Medicinskog Fakulteta (17.12.2014. godine u 10 časova).

Profesor Quartarone je jedan od vodećih stručnjaka u oblasti primene transkranijalne magnetne stimulacije (TMS) posebno u poremećajima pokreta i senzorimotorne integracije, ispitivanju plasticiteta mozga, kao i kombinovanju tehnika neinvazivne stimulacije mozga i neuroimodžinga.

Ovom prilikom će prof Quartarone dobiti zvanje gostujućeg profesora na Medicinskom fakultetu.