Oktobar 2013.

U organizaciji Društva mladih neurologa Srbije i pod pokroviteljstvom Društva neurologa Srbije, na Paliću je tokom 4. i 5. oktobra 2013. organizovana Prva škola cerebrovaskularnih bolesti. Ukupno 122 polaznika iz Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Makedonije je imalo priliku da stekne novi pogled na savremena znanja iz cerebrovaskularnih oboljenja, koja su im preneta od strane devet eminentnih eksperata iz ove oblasti. U radu Škole je učestvovalo i 25 mladih prezentera iz raznih delova Srbije, Crne Gore i Republike Srpske, a gotovo 70% polaznika su činili specijalizanti i klinički lekari iz oblasti neurologije. Susret je odlikovao visok nivo stručnog i profesionalnog kvaliteta, kao i bogat društveni program. Dvanaest farmaceutskih kompanija je podržalo aktivnosti skupa.

POCASNI ODBOR

Vladimir S. Kostic
Ranko Raicevic
Milan Savic