Home O klinici Zaposleni
Zaposleni

Od svog osnivanja do danas Klinika za neurologiju predstavlja mesto okupljanja najeminentnijih kliničkih neurologa u Srbiji, edukacionu maticu u školovanju studenata, specijalizanata neurologije i drugih disciplina koji u svom programu imaju neurološko usavršavanje i središte i rasadnik naučno-istraživačke delatnosti iz polja kliničke i eksperimentalne neurologije.

Uprava
Pregled i podaci za kontakt upravnih osoba Klinike za neurologiju.

Doktori
Pregled i biografije doktora zaposlenih na Klinici za neurologiju.

Sestre
Biografije glavnih sestara i pregled sestara zaposlenih na Klinici za neurologiju.

Zdravstveni saradnici
Pregled zdravstvenih saradnika zaposlenih na Klinici za neurologiju.

Administrativno osoblje
Pregled administrativnog osoblja zaposlenog na Kliinici za neurologiju.

Emeritus
Penzionisani lekari, medicinske sestre i ostali zaposleni na Klinici za neurologiju