Home O klinici Zaposleni Emeritus Dr Stana B. Žugić

Adresa: Klinika za neurologiju,Poliklinički odsek, Dr Subotića 6,
11000 Beograd, Srbija
Zakazivanje pregleda: telefon poliklinike 0113663409
Stana Žugić rođena je 1950. godine u Beogradu.
Zavrsila je Petu beogradsku gimnaziju. Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu završila je 1975. godine sa prosečnom ocenom 8.60. Specijalistički ispit iz neuropsihijatrije položila je 1983. godine.
Na Institutu za neurologiju KCS zaposlena je od 1979. godine. Radila je na Odeljenju za kognitivne i bihejvioralne poremećaje u periodu od 1979. do 2010.godine. Od 2010.godine. radi u Neurološkoj ambulanti, poliklinički odsek Klinike za neurologiju.
Specijalizacija – Medicinski fakultet u Beogradu (Klinika za neurologiju KCS)
Neuropsihijatrija
Beograd Srbija
1983.

Medicinski fakultet – Medicinski fakultet u Beogradu
Beograd, Srbija
1975.
Specijalista neurologije
Kognitivni i bihejvioralni poremećaji, opšta neurologija.
Lekarska komora Srbije
Srpsko lekarsko društvo
Evropska federacija neuroloških društava (EFNS)
Svetska federacija neurologa (WFN)