Dr Maja Stefanović Budimkić

DR MAJA STEFANOVIĆ BUDIMKIĆ

Odeljenje urgentne neurologije
Pozicija: klinički lekar
Adresa: Urgentna neurologija, Klinika za neurologiju KCS, Dr Subotića 6, 11000 Beograd, Srbija
Dr Maja Stefanović Budimkić je zaposlena na Klinici za neurologiju od 2012. godine, kao klinički lekar. Trenutno je na doktorskim studijama iz neurologije na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Postdiplomske akademske specijalističke studije iz neurologije na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu je upisala školske 2008/2009. godine, a završila 2010. godine odbranom završnog akademskog specijalističkog rada „Dijagnostičke i terapijske dileme u akutnom ishemijskom moždanom udaru uzrokovanom spontanom arterijskom disekcijom”, pod mentorstvom Doc. Dr Dejane Jovanović. Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu je završila 2008. godine sa prosečnom ocenom 9,57. Bila je saradnik na projektima Ministarstva za nauku Republike Srbije: od 2009. godine na projektu br 145025D, potom, od 2011. godine, na projektu br 175022 (pod rukovodstvom Prof. Dr Nadežda Čovičković Šternić).
Doktorske studije iz neurologije - Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu
U toku od 2010

Stipendista EFNS Department to Department programa (mentorstvo Prof. Werner Hacke)
Neurologische Klinik, UniveritätsKlinikum , Ruprecht Karls Univerität Heidelberg