Ass. dr Ivana Berisavac

Adresa: Klinički centar Srbije, Urgentni Centar, Odeljenje Urgentne neurologije
Pasterova br 2, 11000 Beograd, Srbija
Zakazivanje pregleda: telefon 011 3663207 ili 011 3663208
Dr Ivana Berisavac radi je stalno zaposlena kao specijalista neurologije u Klinici za neurologiju Kliničkog Centra Srbije. U Kliničkom centru je zaposlena od 2000.godine, gde je prvo obavila svoj lekarski (2000-2001) a potom i specijalistički staž (2001-2005).
Specijalistički ispit je položila sa odličnom ocenom novembra 2005. Od 2005.godine radi na poziciji specijaliste neurologa na Odeljenju urgentne neurologije smeštenog u Urgentnom Centru.
U julu 2009.godine odbranila je magistarsku tezu pod nazivom „Distonija plus sindromi” a mentor joj je bio Akademik Prof.dr V.Kostić.
Trenutno je na edukaciji iz elektroencefalografije (EEG) u Centru za epilepsije i poremećaje spavanja Neurološke klinike.
Specijalizacija iz neurologije – Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet,
Beograd Srbija 2001 – 2005, specijalistički ispit položen novembra 2005 sa odličnim uspehom.

Magistarska teza – Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet, Beograd, Srbija. Naslov: Distonija plus sindromi. Mentor: Akademik Vladimir S. Kostić. Teza odbranjena Juna 2009.

Osnovne studije – Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet, Beograd Srbija, 1992 - 1999, srednja ocena 9,54.
Specijalista neurologije, licenca broj 105899
Zbrinjavanje urgentnih neuroloških bolesti